December 10, 2023

Kartal Bosch Servisi 0216 577 12 10

Bosch House Final Full building car color digital drawing garage home illustration isometric peopleAkın Kazak, 1 Ocak 2013’ten bu yana Bosch Türkiye yönetim kurulu üyesidir ve Bosch Termoteknoloji Manisa Fabrikası’nda Ticari Genel Müdür görevini sürdürmektedir. Haşiman Üsküdar, 2019 yılından bu yana Bosch Türkiye yönetim kurulu üyesi ve Bosch Termoteknoloji Manisa’da Teknik Genel Müdür görevini sürdürmektedir. İrfan Bayrak, Haziran 2022’den bu yana Bosch Türkiye yönetim kurulu üyesidir ve Bosch Rexroth Otomasyon Sanayi ve Tic.

Firmamıza bağlı teknik servisler, günün her saatinde bilgili çalışanları ile elektrikli süpürge desteği sunmaya devam ediyor. Kartal bölgesinde Bosch markası için Süpürge Servisi hizmetleri ,gerekli teknik donanıma ve birikime sahip olan çalışanlarımız tafından verilmektedir. Ürünlerinizde oluşabilecek arızaları kısa bir sürede sonuca ulaştırmak için çalışan teknik ekibimiz düzenli aralıklarla eğitimler alarak devamlı gelişmektedir. Kartal Bosch Servisi bölgesi Bosch markasında Süpürge Servisi konusunda kendini kanıtlamış teknik servis ağımız ile size bir telefon kadar yakınız.

Renault Captur 1.5 Dci Euro5 Kızdırma Bujisi Bosch 8200682592

Yanı başınızdaki birinci kalite araç servisiniz yüksek fiyat performans oranı ile sizleri bekliyor. En İyi Oto Bosch Car Service olarak hızlı ve doğru arıza giderme için Bosch markalı, modern, yenilikçi ariza tespit sistemlerine sahibiz. Bosch çamaşır makinesi yaşamımızı sorunsuz ve verimli bir şekilde yürütür.

Vinkmag ad

Read Previous

Kartal Bosch Yetkili Servisi Kartal İstanbul

Read Next

Kartal Orhantepe Bosch Servisi Kombi Servisi

Most Popular