December 10, 2023

Kartal Bosch Servisi 444 20 29

Buzdolabı konusunda profosyonel kadromuz ile Bosch Beyaz Eşya markalarının servis hizmetini kapınızda vermekteyiz. Yedek parçanın orjinal yada muadil ürün kullanılması tamamen sizin tercihinize bağlıdır. İki ürün içinde teknik servis elemanlarımızdan yada çağrı merkezimizden teklif alabilirsiniz. Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan tüm Bosch kombi cihazları için arıza tespit, onarım ve bakım servisimiz bulunmaktadır. 2018 yılı, Nisan ayında, İstanbul Kartal’da açılan OtoDoktor Kartal şubemiz, Adana’nın devamı niteliğinde olup, mevcut 10 yıllık tecrübenin üzerine inşa edilmiştir. 6500 m² toplam kapalı alanı ile Türkiye’nin önde gelen hasar ve bakım onarım tesisleri arasında müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

Böylelikle süreçlerimizi gözden geçirmemiz ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmemiz mümkün olacak. 10 yıla kadar uzatılabilir garanti seçenekleri ile yetkili servis güvencesini dert etmeyin. Bu çerezler, ilgili bilgi toplumu hizmetlerini açıkça talep etmediğiniz hallerde veya üçüncü taraf analitik çerezleri bakımından izin vermeniz halinde kullanılır. Kartal Bosch Servisi bölgesi Bosch marka ürünler için  alanında uzman personelimiz sizlere yardımcı olabilmek için hizmetinizde. Ocak 2020’den bu yana Bosch Türkiye yönetim kurulu üyesi ve Bosch Termoteknoloji Türkiye, Orta Doğu ve Kafkasya bölgelerinde satışlardan sorumlu Genel Müdür olarak görevini sürdürmektedir. Arman, 1998 yılında Balıkesir Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra İngiltere’de, ‘University of East London’da MBA Yüksek Lisans programını tamamlamıştır.

Deneyimli Teknisyenler – Açıklama Yapmadan Çıkarılan Faturalar Yok!

Bosch servisimizi tercih ederek, beyaz eşyalarınızın tamiri ve bakımı konusunda güvenilir bir çözüm bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan ve beyaz eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktan mutluluk duyarız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Bosch servisi olarak, müşterilerimize hızlı ve etkili hizmet sunmanın yanı sıra, adil fiyatlandırma politikası izleriz.

31.08.2018 tarihli haberler – 31 Ağustos 2018 Cuma günün … – Hür HABER

31.08.2018 tarihli haberler – 31 Ağustos 2018 Cuma günün ….

Posted: Fri, 31 Aug 2018 07:00:00 GMT [source]

Vinkmag ad

Read Previous

Kartal Bosch Servisi Kartal

Read Next

Unlocking the Power of Cryotherapy: Your Guide to Top-notch Cryo Machines

Most Popular