December 10, 2023

Kartal Bosch Servisi Kartal

Robert Bosch’un 1886 yılında Stuttgart’ta Hassas Makineler ve Elektrik Mühendisliği Atölyesi’ni kurmasıyla bugün dünya çapında faaliyet gösteren şirketimizin temelleri atıldı. Şirketimiz, ilk günden itibaren inovatif güç ve sosyal bağlılık ile karakterize ediliyor. Kıvanç Arman, Doğal Gaz Cihazları Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (DOSİDER) yönetim kurulu üyesi ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği üyesidir. Almanya doğumlu Üsküdar, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden 1996 yılında mezun olmuştur. Mustafa Bulut, Bursa Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (BUSİAD) yönetim kurulu üyesi ve Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) üyesidir. Daniel Korioth, Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası (AHK) ve Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) yönetim kurulu üyesi ve Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) üyesidir.

Araç teknolojilerindeki uzmanlığımızı donanım, yazılım ve servislerle bir araya getiriyoruz. Türkiye’de ilk kez 1910 yılında İstanbul Sirkeci’de kurulan bir temsilcilikle faaliyetlerine başlayan Bosch Grubu, ilk fabrikasını 1972 yılında Bursa’da kurmuştur. Yılını kutlayan Bosch Türkiye; üretime, kalkınmaya, inovasyona ve istihdama önemli katkılarda bulunmaktadır. Otodoktor, Türkiye’nin önde gelen filo kiralama şirketleri ve Türkiye’nin önde gelen 24 adet sigorta şirketi ile hali hazırda anlaşmalı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

İstanbul Geneli Servis Ağı ve Geniş Araç Filosu – Bosch Servisi Kartal Her Mahalleye Hızla Ulaşıyor!

Bosch Servisi Kartal tamircileri olarak, uzmanlığımız ve deneyimimizle beyaz eşyalarınızın tamir, bakım ve onarımı konusunda güvenilir bir çözüm sunuyoruz. Bize ulaşmak için telefon numaranızı veya adresinizi bırakabilirsiniz, size en kısa sürede geri dönüş yapacağız. Arızalı beyaz eşyalarınızın tamir ve onarım işlemlerini titizlikle gerçekleştiririz.

İstanbul Bayrampaşa Bosch Servis Bilgileri

Aynı lokasyonda bulunan Tasarım Merkezi’nde Bosch mühendisleri mobilite çalışmalarını yürütürken, Endüstri ve İnovasyon Çözümleri departmanı, sanayide dijital dönüşüm, kurumsal girişimcilik ve kurumsal iş geliştirme faaliyetlerine odaklanıyor. Şasi hasarı olan araçlar bilgisayar destekli ekipmanlarla onarılır ve şasi ölçüleri hassas bir şekilde fabrika standartlarına döndürülür. OtoDoktor, şasi hasarı olan araçların tamiriyle güvenliğin tekrar ön plana alınmasını sağlar.

Vinkmag ad

Read Previous

Kartal Orhantepe Bosch Servisi Kombi Servisi

Read Next

Kartal Bosch Servisi 444 20 29

Most Popular